Pirmās Studentu komandu raftinga sacensības Iecavā (nolikums)

Protams, protams, student, Tu teiksi, ka Tev pilnas kabatas neuzrakstītu eseju vai nepabeigtu kursa darbu. Bet kad vēl šogad Tu iesēdīsies četrvietīgā laivā ar saviem foršajiem studiju biedriem, laidīsies lejup pa Iecavas upi un saņemsi balvā vērtīgas balvas no Tele2, raftinga kompānijas VNK vai, ja paveiksies un iegūsi pirmo vietu, mirksi Baltpark Hotel burbuļvannā? Tāpēc pieņem izaicinājumu un piesakies Latvijā pirmajām Studentu komandu sacensībām raftingā, kas norisināsies Iecavas upes straumē 19.-20. aprīlī.

Rīcība sekojošā – saņemies, izveido komandu, kas sastāv no 4 studentiem, sūti pieteikuma anketu, esi 19. aprīlī Iecavā “Spirtniekos” plkst. 9:00, piedalies 3 disciplīnās (sprints, H2H, slaloms), paliec pa nakti Iecavā (paša sagādātā teltī vai viesu namā), 20. aprīlī piedalies garajā nobraucienā pa Iecavas upi un esi uzvarētājs!

Dalības maksā – 15 eiro – iekļauta laivu un drošības inventāra īre, zupa no tusētavas Ļeņingrad, rīta kafija un neaizmirstams piedzīvojums. Papildus jautājumi e-pastā grizly@rafting.lv, vai zvanot – 29524115.

P.S. Neuztraucies, šajās sacensībās nebūs profesionāļu, būs tikai traki entuziasti!

P.P.S. Skaļākajiem atbalstītājiem – alus muca.

One comment

Komentē