Ūdenstūrisms.lv jaunumi

Sveiki ūdenstūristi,

Cerams jau asinat airus jaunajai sezonai, mēs jau savus esam nedaudz uzasinājuši izveidojot daudz saprotamāku un funkcionālāku lapu ar jaunām smukām lietām, pie kurām jums būs jāpierod.

Pirmā jaunā lieta ir mēs esam pārgājuši uz citu diskusiju formātu kurš ir pielāgots lapas izskatam. Par cik iepriekšējais forums bija novecojis, tad saglābt ierakstus un visus lietotājus diemžēl neizdevās, tāpēc iepriekšējo forumu atstājam tikai lasīšanas režīmā vismaz līdz gada beigām. Tātad atceramies, jaunās diskusijas jaunā vietā.

Ja jums apmeklējot diskusijas neizdodas pieslēgties ar iepriekšējā foruma lietotāju un paroli, lietojiet iespēju Atjaunot paroli. Laukā var ievadīt gan lietotājvārdu gan e-pastu. Diemžēl nācās izdzēst diezgan lielu daudzumu lietotāju jo lietotājvārdi neatbilda jaunās sistēmas prasībām. No lietotājiem tika izdzēsti lietotājvārdi kuros bija garumzīmes, spec simboli, atstarpes. Šiem lietotājiem būs jāreģistrējas vēlreiz.

Jaunajās diskusijās ir iespēja pie kādas no ziņām norādot Lietotājvārdu un e-pastu komentēt nereģistrētiem, tomēr šo iespēju neiesaku izmantot, jo ierakstītās ziņas nonāks moderācijā.

Ja ir kādi jautājumi nesaprašanas par jaunajām diskusijām iesakam izmantot saziņas formu un aprakstīt sev sasāpējušos jautājumu un mēģināsim risināt šo jautājumu.

Otrā jaunā lieta ir notikumu kalendārs.

Kalendārā tiek pievienoti iesūtītie notikumi kas saistīti ar ūdenssportu, tie var būt jebkura veida pasākumi, vai tie būtu slalomistu sacensības, LČŪ vai kāds cits pasākums.

Notikumu/Pasākumu pieteikšanai arī lūdzu izmantot formu, kas atvieglos tā pievienošanu kalendārā.

Trešā lieta uz ko ejam ir tāda, ka jebkurš kurš vēlas rakstīt kaut ko udensturisms.lv lapā to var izmēģināt no sākuma gan būs jāsazinās ar administrāciju izmantojot saziņas formu norādot savu lietotājvārdu, un tad šādu iespēju nodrošināsim.

Komentē