Amata59

2023.gads. LČŪ 21. sezona. 59. gadi kopš 1964. gada Amatas sacensībām. 

Šogad mēs aicinam visus, kas brauc pa ūdeni ar visiem bezmotoru peldlīdzekļiem uz šīm leģendārajām sacensībām. Jūsu ērtībai esam sadalījuši sacensības divās daļās, kas principā ir divas sacensības. 

Pirmajā dienā notiks LČŪ individuālās sacensības sprintā, slalomā un nobraucienā. Tiem, kam nav laivas- piedāvājam startēt Px un Rx laivu klasēs, kur ir pieejamas nomas laivas. Pašlaik arī pasaulē paliek aizvien populārāks SUP slaloms, Tā kā SUPieši- sasparojaties, arī jums vieta atradīsies!

Otrajā dienā komandu sacensības un Lielais nobrauciens no Billes kempinga līdz Zvārtes iezim vai Līgatnes -Kārļu tiltam(atkarībā no ūdenslīmeņa attiecīgi drošibas Lustūzī). Piedalīties Lielajā nobraucienā aicinam visus, kas apzinās savu spēju veikt vienu no sarežģītākajām un skaistākajām upēm Latvijā. 

Pirmās dienas 08.04 vakarā uzaicinam visus uz vakariņām un ballīti viesu namā Bille. Vakara gaitā apbalvosim 2022. gada LČŪ laureātus un 2023. gada individuālā vērtējuma uzvarētājus. Īpaši gribētos lūgt visus, kam ir bildes no agrāko gadu ūdenstūrisma pasākumiem, ceļojumiem, ekspedīcijām paņemt līdzi atmiņas kartēs vai fotogrāfijās. Fotogrāfijas protams labāk.

Ja brauksiet uz abām dienām, nakšņošana ir iespējama divejādi- viesu namā par apm 10-20EUR personai vai kempingā, kur kempinga maksa ir iekļauta dalības maksā LČŪ un LN. Bet ja esat līdzjutējs- tad 5EUR.

 

Amatas59 nolikums lite

PieteikumsAmata23

Nol Amata 2023

Komentē