Sveicināti jaunajās ūdenstūrisma diskusijās.

Uzreiz gan jāsāk ar nedaudz bēdīgu informāciju, visi lietotāji kuru lietotājvārdos bija garumzīmes, atstarpes vai iekavas tika likvidēti, jo jaunajā diskusiju sistēmā šādi lietotājvārdi nav pieļaujami, lietotājvārdam jāsastāv no burtiem un cipariem vienā vārdā.

Otra bēdīgā lieta ir tā, ka paroles nebija iespējams pārcelt, tāpēc ja jūs šajā forumā esat pirmo reizi, tad atjaunojiet paroli ievadot lietotājvārdu vai e-pastu ar kuru esat reģistrējies iepriekšējā forumā, ja ir paziņojums par to ka lietotājvārds nav atrasts, tad iesakam reģistrēties no jauna.

Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi lūdzu droši sazinaties ar udensturisms.lv administrāciju uz e-pastu info@udensturisms.lv.

Please consider registering
Guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —
— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed arrow-28-48
Būtisks jautājums..
sp_NewPost Add Reply
decembris 26, 2017
12:45 am
Arvis
Lietotājs
Members
Forum Posts: 54
Member Since:
februāris 24, 2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Vai ir vajadzīgs viesu akkaunts, caur kuru principā nāk visu laiku iekšā piedāvājumi par bezmaz bezmaksas autotiesībām, diplomiem, zaļajām pasēm, kuģu dzemdību izziņām (bērna valsts piederība pēc vajadzības - hotj Kuriļu salas ar Grenlandes pilsonību), utt.?

Jebšu provējam atcerēties savu loginu/paroli (kam ir, kam nav - godīgi reģistrējas), lai šitā vieta toč var veidoties par info/saziņas punktu?

Pēdējā pusotra mēnesī nedēļas laikā cenšas piereģistrēties +/- 30-40 viesi ar meiliem mail.ru vai yandex.ru (arī citas vietas) un uzreiz arī ied*** svarīgu piedāvājumu, bez kura neviens šeit nespēs vairs nemūžam izdzīvot - 1) skat. tur augstāk, 2) privātmāja, sagatavota biznesa vieta, uzņēmuma prezidenta vieta tikai par kaut kādiem 100-150 kilorubļiem. Uz mūžu ar mantošanas tiesībām..

Es ļoti labprāt likvidētu (ja pareizi sanāks) viesu sarakstu tieši tāpat, kā izrediģēju autorizēto lietotāju sarakstu, izmetot visus "@viagra.info", "@msn.net", "@xyz.rambler.lv" un tamlīdzīgus lietotājus.. Nu kaut kā nevarēju iedomāties, ka lietotājam(-ai) varētu būt reāli reģistrēts meils "bol.sha.ja_pis.jka_dlj.a_vse.h_vas@mail.ru"..

Kam šis viss interesē, raxtiet savas domas uz manu meilu arvisu(@)inbox(dot)lv..

Forum Timezone: Europe/Riga

Most Users Ever Online: 28

Currently Online:
1 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

Arvis: 54

Grizly: 23

JanisR: 6

IntaKr: 5

pifs123: 2

mikjelis: 2

Atis.Luguzs: 2

barbala_: 1

Matilda: 1

Pifs: 1

Member Stats:

Guest Posters: 33

Members: 321

Moderators: 0

Admins: 1

Forum Stats:

Groups: 1

Forums: 5

Topics: 36

Posts: 164

Newest Members:

alexbaw, BobbyNeomy, intakrauja

Administrators: Aivars Šterns: 7

One comment

Komentē