Sveicināti jaunajās ūdenstūrisma diskusijās.

Uzreiz gan jāsāk ar nedaudz bēdīgu informāciju, visi lietotāji kuru lietotājvārdos bija garumzīmes, atstarpes vai iekavas tika likvidēti, jo jaunajā diskusiju sistēmā šādi lietotājvārdi nav pieļaujami, lietotājvārdam jāsastāv no burtiem un cipariem vienā vārdā.

Otra bēdīgā lieta ir tā, ka paroles nebija iespējams pārcelt, tāpēc ja jūs šajā forumā esat pirmo reizi, tad atjaunojiet paroli ievadot lietotājvārdu vai e-pastu ar kuru esat reģistrējies iepriekšējā forumā, ja ir paziņojums par to ka lietotājvārds nav atrasts, tad iesakam reģistrēties no jauna.

Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi lūdzu droši sazinaties ar udensturisms.lv administrāciju uz e-pastu info@udensturisms.lv.

Please consider registering
Guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —
— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

arrow-28-48
Amatas trase 57
Sakarā ar C19 izdarītajām izmaiņām mūsu ikdienā ejam citu ceļu. Divas dienas būs atvērta Amatas trase ar laika kontroli.
sp_NewPost Add Reply
Topic Rating: 0 Topic Rating: 0 (0 votes) 
aprīlis 15, 2021
11:41 am
Grizly
Lietotājs
Members
Forum Posts: 40
Member Since:
februāris 24, 2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Milzīgs paldies visiem, kas klātienē un neklātienē izbrauca visu trasi vai tikai daļu no viņas. Jā, ūdens bija stipri maz. Bija grūti nolasīt braukšanas traektorijas, bet ne neiespējami. Ceram, ka patika vārti, kas bija uzstādīti gan vēsturiskajā posmā pie dzelzceļa tilta, gan Lustūzi. Atsevišķs paldies visiem brīvprātīgajiem tiesnešiem. Teikšu paldies arī tiem, kas vēroja no malas un uzmundrināja trases braucējus. Vēl gribētu teikt paldies par piemiņas lietu izgatavošanu Inesei Melderei un Rūtai Patmalniecei. Paaaaldies!

Jebkurš pasākums, kas tiek organizēts uz upes ar mērķi apgūt ūdenstūrisma iemaņas, uzlabot un pilnveidot tās, tiek organizētas jums visiem. Tiem, kas piedalās. Paldies, ka esat.

Jānis Grīslis

LRŪF

aprīlis 7, 2021
3:57 pm
Grizly
Lietotājs
Members
Forum Posts: 40
Member Since:
februāris 24, 2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Karte-AMATAS.jpgImage Enlarger

Te karte, kā pratu tā uztaisiju.

sp_PlupAttachments Attachments
marts 15, 2021
7:59 am
Grizly
Lietotājs
Members
Forum Posts: 40
Member Since:
februāris 24, 2015
sp_UserOfflineSmall Offline

Ūdenstūrisma trase

“AMATA – 57”

nolikums.

 

Par trasi                      Ūdentūrisma trase tiek veidota līdzīgi kā distanču un kalnu slēpošanas trases- veselīgai atpūtai pie dabas, fiziskās veselības uzlabošanai un jaunu iemaņu iegūšanai braukšanā ar dažāda tipa laivām. Slaloma elementi upē Trase ir pieejama visiem interesentiem no 10. Aprīļa 10:00 līdz 11. Aprīļa 16:00, posmā no Melturu dzelzceļa tiltam līdz Kārļu- Līgatnes tiltam. Trasi var veikt ar un bez laika kontroles. Laika kontroli nodrošinās LRŪF brīvprātīgie tiesneši. Bīstamākajās trases vietās tiks norīkoti glābēji.

 

Atruna par C-19               LRŪF brīdina un uzaicina ievērot visiem trases braucējiem visus MK noteikumus, kas ir saistīti ar COVID-19 pandēmiju kas ir aktuāli uz 2021.gada 10-11. aprīli.

 

LAIKS UN VIETA.            Ūdenstūrisma trase “Amata- 57” būs atvērta Amatas upē no 2021. Gada 10-11. aprīlim, posmā no Melturu Dzelzceļa tilta līdz Zvārtes iezim (Kārļu- Līgatnes tiltam).

 

VADĪBA.                           Trasi organizē un kontrolē tiesnešu kolēģija un rīcības komiteja.

                                           Galvenais tiesnesis: Viesturs Briedis

                                           Projekta vadītājs Jānis Grīslis.

                                           Sekretariāts: A.A. Urgas

                                           Komendants: Ģirts Liepa

                                           Slaloms: Juris Miezis

                                           Medicīna: Ilze Ekšteina

                                           Drošība uz ūdens: Vladimirs Vereteņņikovs

                                           Tehniskā drošība: Jānis Grīslis

                                           Sabiedriskā kārtība: Evita Liepiņa

                                          

 

DALĪBNIEKI.                   Ūdenstūrisma trasi var veikt visi interesenti, kas apzinās savas spējas veikt distanci,  prot peldēt. Jaunieši līdz 18 gadu vecumam sacensībās piedalās ar vecāku vai aizbildņu atļauju un sacensību laikā par viņu ir atbildīga pilngadīga persona, kura uzrādīta pieteikumā.

                                          

 

LAIVU KLASES.               Trasi var veikt atsevišķi vīriešu un sieviešu vienvietīgajās, vīriešu un jauktajās ekipāžās sekojošās laivu klasēs (KN)*:

 

Laivu klase Tehniskie rādītāji Dalībnieki Piezīmes
So Smailītes Bez dalijuma. Cietās, piepūšamās, paštaisītās uc smailītes.
K Divvietīgie katamarāni, smaiļu airi Bez dalijuma.  
PG Divvietīgie katamarāni, kanoe airi Bez dalījuma  
Pj Divvietīgas piepūšamās laivas; 1 garums: <3.5 platums Jauktās un sieviešu ekipāžas. Grot, Cibuļa u. tml.
Pv Divvietīgas piepūšamās laivas; 1 garums: <3.5 platums Vīriešu ekipāžas Grot, Cibuļa u. tml.
Pjun Divvietīgas piepūšamās laivas; 1 garums: <3.5 platums Jaunieši un jaunietes līdz 14 gadu vecumam (ieskaitot) Grot, Cibuļa u. tml.
R4s četrvietīgi piepūšami peldlīdzekļi ar grīdu, garums <4,2m Sieviešu ekipāžas Rafti, glābšanas plosti utt.
R4v četrvietīgi piepūšami peldlīdzekļi ar grīdu, garums <4,2m Vīriešu ekipāžas Rafti, glābšanas plosti, utt.
R4jun četrvietīgi piepūšami peldlīdzekļi ar grīdu, garums <4,2m Jaunieši un jaunietes līdz 16 gadu vecumam (ieskaitot) Rafti, glābšanas plosti, utt.
WW Vienvietīgi polimēru un PVC kajaki Vīriešu, sieviešu un junioru ekipāžas Prijon, Necky, paštais. utt. Polimēra laivas garums ne garākā kā 3 m ,  piepūšamās  bez ierobežojumiem
RX Rafti Dulkan 460 6-10 dalībnieki bez dalījuma  Dulkan vai citi garums virs 4,20m
PX Piepūšamās laivas Max 3pers. bez dalījuma  
Tx Pārējās laivas    

Tiesnešu kolēģijai ir tiesības noteikt laivu piederību pie vienas vai otras klases.

 

PIETEIKUMI.                   Pieteikumi ir jāiesniedz rīkotājiem līdz 2021.gada 5. aprīlim iekš http://www.udensturisms.lv ,norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, laivu klasi, kluba nosaukumu vai norādi par individuālu startu. Ziedojumu veic ar pārskaitījumu norādot dalībnieka(-ku) vārdus, uzvārdus. Pieteikties un ziedot varēs arī uz vietas(upd 07.04.2021)

                                           Klubu pārstāvjiem jāpiesaka 1 tiesnesis.

Ar dalības maksas pārskaitijumu katrs dalībnieks apliecina, ka ir iepazinies ar kopējiem sacensību noteikumiem (KN) un LČŪ-2021 nolikumu.

                                          

Laika kontrole:                  Laika kontroli veic LRŪF brīvprātīgie tiesneši. Melturu Dz.T- Billes HES+ slaloma vārti 11:00-14:00, Kārļu tilts11:20-14:20- Zvārtes iezis 12:20-15:20, Zvārtes iezis+Slaloms 12:30-15:30- Kārļu-Līgatnes tilts 12:45- 16:00.

Trases veikšanas kontrollaiks- 3h

 

VĒRTĒŠANA.                    Trasē ar laika kontroli nosaka individuāli labākās ekipāžas katrā laivu klasē.

WW, PG laivu klasē LČŪ ieskaitei pietiek ar rezultātu slaloma distancē un sprintā. Dalībniekiem, kas distancēs piedalījušies glābšanas darbos un līdz ar to ieguvuši sliktāku rezultātu- iesniedzot protestu  var tikt pielīdzināts tuvākais, labākais rezultāts laivu klasē.

 

                                            

Laika kontrole pret ziedojumiem.       Ziedojums līdz 6. aprīlim –  12EUR vai vairāk, pensionāriem, skolēniem – 7EUR vai vairāk, līdzjutējiem – 2EUR vai vairāk.

Konts ziedojumiem: IBAN: LT323250041761030126 BIC: REVOLT21 Saņēmējs: Janis Grislis , bet varēsiet ziedot arī uz vietas!!!(upd. 07.04.2021 )

 

Par ziedojumu veiksim: laika un vārtu sodu kontroli, trases veikšanas dokumentāciju, balvas uzvarētājiem un dāvanas dalībniekiem.

Dalība visās LČŪ laivu klasēs ir iekļauta dalība LČŪ’21.

 

EKIPĒJUMS.                    Dalībnieki nodrošina sevi ar laivām, glābšanas ekipējumu un visu nepieciešamo inventāru. Teltis drīkst būvēt tikai īpaši norādītās vietās, kuras var uzzināt pie sacensību komandanta. Ēdienu gatavošanai vēlams izmantot prīmusus. Rīcības komiteja iesaka neņemt laivā dārgu elektrotehniku.

RX, PX laivu klasēs piedāvājam īres ekipējumu.

 

Noma                                      Rafti Dulkan 460 ir pieejami 10gb, 50EUR/gb/ diena

Piepūšamās laivas (LAS3) pieejamas 20gb, 20EUR/gb/diena

Cenā iekļauta loģistika, vestes, airi. Par ķiverēm būs jāparūpējās pašiem.

 

                                            

 

DROŠĪBA                          LAIVĀM OBLIGĀTI JĀBŪT AR PAPILDUS CELTSPĒJU (NENOGREMDĒJAMĀM) UN GLĀBŠANAS VIRVĒM VAI KARABĪNĒM GALOS. Trasē OBLIGĀTAS GLĀBŠANAS VESTES UN ĶIVERES. Pirms starta katra ekipāža iziet tehnisko komisiju.

                                           Katra dalībnieka pienākums ir palīdzēt avarējušai ekipāžai. Par palīdzības nesniegšanu- diskvalifikācija!

KATRS DALĪBNIEKS PAR SAVU DROŠĪBU UZ ŪDENS ATBILD PATS. Trases veicējiem un līdzjutējiem jāievēro organizatoru norādījumi attiecībā uz drošību, kārtību nometnes un startu/finišu vietās. Iepazīšanās ar nolikumu ir obligāta.

Trases veidotāji neatbild par mantām, kas atstātas bez uzraudzības.

 

 

 

PROGRAMMA.                 Trases programmā ietilpst sekojoši posmi:

  1. diena

No 8:00 Ierašanās starta vietā “Meža kaujas”

11:00 Slaloms(Dz tilts- BillesHES) Sprints(Melturu tilts- Kārļu HES), Garā distance(Kārļu tilts- Zvārtes iezis(platforma)), Vidējā distance ar slalomu(Zvārtes iezis(Kājnieku tilts)- Kārļu-Līgatnes tilts.)-16:00.

17:00 Raft Power Pull pie dzelzceļa tilta.

2.diena.

Trases nobrauciens otrā diena10:00-14:00

 

Trasē ekipāžām jāšķērso starta līnija saskaņā ar piešķirto starta laiku.  Dalībniekiem, kuri startē pirms norādītā laika, starts netiek fiksēts.  Dalībniekiem, kuri nepiedalās kādā no posmiem, avarē, vai izstājās nobrauciena laikā, tas obligāti jāpaziņo trases starta (finiša, starpposmu) tiesnesim līdz attiecīgā posma starta(finiša) slēgšanai.

 

 

PIEZĪME.                          Rīkotājiem ir tiesības mainīt trases programmu un vērtēšanu, ja ir nelabvēlīgi laika apstākļi, zems ūdens līmenis.  Rīkotājiem ir tiesības mainīt laivu klases vai tās apvienot, ja laivu klasē ir mazāk par 5 ekipāžām. Par izmaiņām dalībniekus savlaicīgi informēs.

                                                           

APBALVOŠANA. 1. - 3. vietas ieguvējus katrā laivu klasē apbalvo ar diplomu un balvām. Iespējamas sponsoru dāvātās balvas. Visi dalībnieki saņems piemiņas balvas.

PX, RX, TX Speciālās balvas par atraktivitāti, noformējumu, vēsturisko ekipējumu.

 

Loģistika                            Sakarā ar C-19 situāciju, ūt trases rīkotāji aicina loģistikas jautājumus risināt vienas mājsaimniecības ietvaros. Mēģināsim transportēt tikai laivas no trases beigām uz sākumu, iespēju robežās.

 

Rīcības komiteja: J. Grīslis, I. Vanaga

 

Papildus informācija par projektu: grizly@tvnet.lv, Jānis Grīslis, 29524115 17:00-24:00.
Sekojiet mums Facebook "Latvijas Raftinga un Ūdenstūrisma federācija."

 

Apstiprinu:                  J.Grīslis

Forum Timezone: Europe/Riga

Most Users Ever Online: 28

Currently Online:
1 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

Grizly: 40

JanisR: 10

IntaKr: 5

pifs123: 2

mikjelis: 2

Atis.Luguzs: 2

Egils: 1

Meistars: 1

Kaija: 1

Kajax: 1

Member Stats:

Guest Posters: 13

Members: 324

Moderators: 0

Admins: 2

Forum Stats:

Groups: 1

Forums: 5

Topics: 68

Posts: 208

Newest Members:

PeterPen, celejoj645, Inguna, Zibenszelle, reinistaurins

Administrators: Aivars Šterns: 7, Arvis: 94

2 comments

Komentē