One comment

 • Raimonds

  Mēs esam gatavi un Tu?! ?? Jau šajā nedēļas nogalē, 1️⃣7️⃣. un 1️⃣8️⃣. septembrī, norisināsies jaudīgais Tūrisma festivāls BĀRTAS RUDENS 2022. ?

  Ja domā, ka laikapstāklis būs slikts – nebūs! ? Mūsu avoti saka, ka būs saule un laika prognoze, protams – LABVĒLĪGĀ! ???

  Labvēlīgs laiks un vieta, lai aktīvi un aizraujoši pavadītu laiku kopā ar draugiem un ģimeni veicot dažādās aktivitātēs:

  ? Laivu brauciens ar uzdevumiem
  ? SUP dēļu sacensības
  ? Ūdenstūrisma sacensības un slaloms
  ? Orientēšanās sacensības Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanās klubs Dr-Krasts
  ? MTB velokross, arī pašiem mazākajiem Priekules veloklubs
  ? Pārgājiens Bārtas mežā to hike

  Būs balle kopā ar Mūziķu grupa 4kw ?, būs gards ēdiens sadarbībā ar Chill House ???, aktivitātes bērniem un ?% garantējam labas emocijas!

  ? Dienas garumā norisināsies arī Dienvidkurzemes mājražotāju tirdziņš, kurā būs iespējams iegādāties Saulgožu maizi Saulgožmaize ?, labumus veselībai un garam Māras dārza pirtiņa?, medus našķus no Birzmaļu MEDUS NAŠĶI ?, Inese Grante radītās vilnas segas nosalušajām kājām❄️, smiltsērkšķu gardumus no Berry wind ?, būs arī gaļa, dažādi adījumi, dateļu un priežu čiekuru padzērieni? un, protams, kur nu bez gardām zivīm. ?

  ℹ️ Pieteikšanās līdz 1️⃣5️⃣. septembrim. Pieteikšanās anketu un vairāk informācijas atradīsi: http://www.dienvidkurzeme.travel/bartas-rudens/

  Būs jaudīgi!

  Tiekamies Atpūtas bāze “Ods” ! Tiekamies Dienvidkurzemē! ?

  Dienvidkurzemes kultūra
  Dienvidkurzeme
  Dienvidkurzemes sports

  VisitAizpute Nīcas tūrisms Visit Pāvilosta Rucavas tūrisma informācijas centrs Priekules/ Vaiņodes tūrisms Grobiņas Tūrisms

Komentē