Sveicināti jaunajās ūdenstūrisma diskusijās.

Uzreiz gan jāsāk ar nedaudz bēdīgu informāciju, visi lietotāji kuru lietotājvārdos bija garumzīmes, atstarpes vai iekavas tika likvidēti, jo jaunajā diskusiju sistēmā šādi lietotājvārdi nav pieļaujami, lietotājvārdam jāsastāv no burtiem un cipariem vienā vārdā.

Otra bēdīgā lieta ir tā, ka paroles nebija iespējams pārcelt, tāpēc ja jūs šajā forumā esat pirmo reizi, tad atjaunojiet paroli ievadot lietotājvārdu vai e-pastu ar kuru esat reģistrējies iepriekšējā forumā, ja ir paziņojums par to ka lietotājvārds nav atrasts, tad iesakam reģistrēties no jauna.

Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi lūdzu droši sazinaties ar udensturisms.lv administrāciju uz e-pastu info@udensturisms.lv.

Please consider registering
Guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —
— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

arrow-28-48
LČŪ2018
Par LČŪ norisi.
sp_NewPost Add Reply
Topic Rating: 0 Topic Rating: 0 (0 votes) 
janvāris 27, 2018
10:55 am
Grizly
Lietotājs
Members
Forum Posts: 37
Member Since:
februāris 24, 2015
sp_UserOfflineSmall Offline

2018 gada LČŪ organizators- Olaines pulciņš- nolēmis nerīkot kopsapulci. Lai tā arī būtu, jo katru gadu tiek spriests par lietām, kas galīgi neatbilst čempionāta pamatuzdevumiem. Tas būtu- popularizēt ūdenstūrisma kustību un celt meistarību pārgājieniem. Nolikums ir izslīpēts un apsūkāts no visām pusēm un diez vai viņā kaut ko jaunu izdomās, ne tikei izdomās, bet arī ieviesīs dzīvē- lai tas uzlabotu situāciju. Šogad LČŪ formātam 16sezona, 15gadi. 2003-2018 :). Gaidam LČŪ-2018 nolikumu.

Klubi varētu padomāt par to, kā mēs varētu nest dzīvē šo sacensību popularizēšanu, jubilejas apziņošanu. Vajadzētu sasprindzināties un koordinēti pieaicināt medijus uz visām sacensībām. Par sadarbību ar laivu nomām, kas varētu nodrošināt ar laivām tautas klasi- t.i. iesācējus, kā arī savu klientu informēšanu par LČŪ aktivitātēm. Lēnām LČŪ atgriežās tūrisma tehnikas, pirmās palīdzības, orientēšanās disciplīnas. Bet manuprāt pārāk mazā apjomā. Šīs disciplīnas padara sacensības atraktīvākas un baudāmākas, kā arī izglītojošas.

Par raftingu. Maz pamazām mēs tuvojamies tam, ka raftinga sacensības tiks nodalītas no LČŪ formāta, un tiks tiesātas pēc IRF noteikumiem. Tas palīdzēs ekipāžām izvēlēties stratēģiju starptautiskajām sacensībām. LRŪF uz Eiropas un Pasaules čempionātiem vīzēs tikai tās ekipāžas, kas piedalās LČŪ. 

Paldies, ka izlasijāt! 10cm jums zem ķiveres 2018 gadā!

LRŪF

Jānis Grīslis

Forum Timezone: Europe/Riga

Most Users Ever Online: 28

Currently Online:
2 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

Grizly: 37

JanisR: 8

IntaKr: 5

pifs123: 2

mikjelis: 2

Atis.Luguzs: 2

Egils: 1

Meistars: 1

Kaija: 1

Kajax: 1

Member Stats:

Guest Posters: 13

Members: 322

Moderators: 0

Admins: 2

Forum Stats:

Groups: 1

Forums: 5

Topics: 60

Posts: 198

Newest Members:

petterson20, Zibenszelle, reinistaurins

Administrators: Aivars Šterns: 7, Arvis: 90

2 comments

Komentē