Ūdenstūrisma čempionāta rezultāti 2022

 

DALĪBNIEKI                 burk.   Nobrauciens   SLALOMS            
  trase   60 0             Brauciens Nr. 1   Brauciens Nr. 2 Rezultāts   Amata ’22      
Nr. Ekipāža     Klubs   Klase I SSt Smin Ssek FSt FMin FSek S1 S2 S2 Trasē Sodi Laiks I Punkti I SSt Smin FSt FMin FSek Trase Sodi Laiks I SSt Smin FSt FMin FSek Trase Sodi Laiks Labākais Punkti I SUMMA PUNKTI ind. PKT    
22 Kaspars Koncevičs Bebri       WWv   0 56   1 20 38       1478   1478   953   2 19 2 21 20 140 10 150   2 57 2 59 6 126 5 131 131 954   1907 955   2  
40 Aleksis Štucers PBO       WWv   1 6   1 32 2       1562   1562   902   2 27 2 29 24 144 100 244   2 55 2 57 51 171 10 181 181 690   1592 797   4/5  
43 Andris Niedols Atvars       WWv   2 8   2 31 30       1410   1410   1000   2 44 2 46 56 176 0 176             DNS 0 DNS 176 710   1710 856   3  
77 Krišjānis Neijs Mauciens       WWv   1 17   1 41 46       1486   1486   948   2 38 2 40 9 129 105 234   3 17 3 19 19 139 55 194 194 644   1592 797   4/5  
90 Muntis Vanags Vanags       WWv   1 34   2 1 32       1652   1652   853   2 15 2 18 17 197 60 257             DNS 0 DNS 257 486   1339 670   8  
99 Kaspars Blekte Vienkārši       WWv                     DNS   DNS   0   3 33 3 36 4 184 60 244   3 50 3 52 1 121 50 171 171 730   730 365   9  
106 Ilgonis Šteins Atvars       WWv                     DNS   DNS   0             DNS 0 DNS             DNS 0 DNS 🙁 0   0 0      
129 Gundars Patmalnieks St.Bērni       WWv   2 17   2 40 35       1415   1415   996   2 40 2 42 0 120 5 125             DNS 0 DNS 125 1000   1996 1000   1  
507 Jānis Masaļskis Olaine       WWv   1 0   1 26 25       1585   1585   889   2 30 2 32 50 170 10 180             DNS 0 DNS 180 694   1583 793   6  
600 Juris Roķis ind       WWv   1 32   1 57 6       1506   1506   936   2 12 2 16 37 277 0 277             DNS 0 DNS 277 451   1387 694   7  
                                                                                               
49 Iveta Daugule Bebri       WWs   0 58   1 25 15       1635   1635   957   2 14 2 16 0 120 110 230   2 41 2 43 46 166 55 221 221 1000   1957 1000   1  
53 Anna Bērziņa Bebri       WWs   0 59   1 25 5       1565   1565   1000   2 28 2 30 58 178 65 243             DNS 0 DNS 243 909   1909 975   2  
89 Aija Zeltiņa Vienkārši       WWs                     DNS   DNS   0             DNS 0 DNS             DNS 0 DNS 🙁 0   0 0      
166 Inta Krūmiņa Mauciens       WWs   1 16   1 42 11       1571   1571   996   2 26 2 39 23 803 105 908   3 43 3 45 36 156 105 261 261 846   1842 941   3  
466 Rūta Patmalniece St.Bērni       WWs   3 35   4 1 46       1606   1606   974   4 3 4 4 48 108 455 563   4 19 4 20 32 92 210 302 302 731   1705 871   4  
                                                                                               
20 Egils Pelns Atvars       WWp   2 10   2 36 50       1610   1610   929   2 48 2 50 33 153 60 213   3 8 3 10 7 127 50 177 177 1000   1929 1000   1  
133 Dace Vasiļjeva H2O       WWp   2 37   3 4 6       1626   1626   920   4 43 4 44 48 108 250 358             DNS 0 DNS 358 494   1414 733   4  
134 Jevgeņijs Grigorjevs Vienkārši       WWp   2 7   2 33 9       1569   1569   954   3 48 3 50 34 154 160 314   4 30 4 32 38 158 110 268 268 660   1614 836   3  
173 Uģis Stelps PBO       WWp   1 20   1 44 57       1497   1497   1000   1 57 2 0 12 192 65 257   2 46 2 48 16 136 65 201 201 880   1880 974   2  
                                                                                               
59 Raimonds Kubinskis Oga Māris Kupšis Oga   K   2 53   3 18 14       1514   1514   1000   3 26 3 28 9 129 265 394             DNS 0 DNS 394 1000   2000 1000   1  
                                                                                               
116 Ilgonis Šteins Atvars Andris Niedols Atvars   So   0 55   1 18 14       1394   1394   1000   3 14 3 17 31 211 15 226             DNS 0 DNS 226 703   1703 880   2  
537 Rūta Patmalniece St.Bērni Gundars Patmalnieks St.Bērni   So   1 9   1 33 52       1492   1492   934   4 38 4 40 54 174 15 189   4 53 4 55 34 154 5 159 159 1000   1934 1000   1  
180 Dace Vasiļjeva H2O Vladimirs Vereteņņikovs H2O   S   3 39   4 3 40       1480   1480   941   4 9 4 10 17 77 260 337             DNS 0 DNS 337 471   1412 730   3  
                                                                                               
192 Pāvels Čirkovs Bizoņi Sergejs Čirkovs Bizoņi   Pv   1 13   1 40 28       1648   1648   948   2 6 2 7 47 107 160 267   2 21 2 22 30 90 160 250 250 1000   1948 1000   1  
209 Inguss Ķemme Oga Māris Ilsters Oga   Pv   2 46   3 12 44       1604   1604   974             DNS 0 DNS             DNS 0 DNS 🙁 0   974 500   3  
86 Aija Zeltīte Vienkārši Kaspars Blekte Vienkārši   Pj   1 33   1 59 3       1563   1563   1000   2 24 2 26 7 127 155 282   3 1 3 4 14 194 115 309 282 886   1886 968   2  
                                                                                               
6 Edgars Bušs Jānis Grīslis Vienkārši Mārtiņš Vilks Juris Miezis Vienkārši   R4   3 17   3 46 43       1783   1783   905   4 13 4 15 33 153 155 308             DNS 0 DNS 308 782   1687 843   2  
80 Tatjana Timofejeva Vitālijs Akutins H2O   H2O   R4   2 44   3 22 3       2283   2283   707             DNS 0 DNS             DNS 0 DNS 🙁 0   707 353   4  
104 Māris Kupšis Inguss Ķemme Oga Egils Pelns Ziedonis Zālītis Atvars/Bebri   R4   1 2   1 29 23       1643   1643   982   3 52 3 55 44 224 120 344             DNS 0 DNS 344 700   1682 841   3  
193 Raimonds Kuminskis Māris Ilsters Oga Valdis Skudrītis Ivo Ilsters Oga   R4   1 4   1 30 55       1615   1615   1000   3 47 3 49 46 166 75 241   4 7 4 10 0 180 115 295 241 1000   2000 1000   1  
                                                                                               
                                                                                               
1 2 3 6